Google Türkiye Ofisi

yorumsuz
121

Bu yazımızda sizlere Google Türkiye ofisi ile alakalı olarak dekorasyona dayalı resimler sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Dünya genelinde en çok bilinen ve takip edilen şirketlerden birisi olan Google, bildiğimiz gibi yeni dönem projeleri sayesinde herkesin etkin bir şekilde takip ettiği ve arama motoru projesi sayesinde de dünyanın göz önünde bulundurduğu bir şirket haline geldi. Geçtiğimiz dönemde de resmi olarak Türkiye ofisi açıldı. Ülkemizde de bireysel hizmet sunulmaya başlandı. Google Türkiye ofis resimleri ile alakalı olarak da internet üzerinde sizler için detaylı bir şekilde araştırmamızı tamamladık. Google şirketinin Amerika merkez ofisi ile alakalı resimlerini incelemek isterseniz arama motorunda GOOGLEPLEX araması yaparak görselleri incelemeniz yeterli olacaktır.

Google Çalışma Ortamı Resimleri

Dünyanın her yerindeki ofislerini maksimum özen ile hazırlayan ve özel dekoratörlerden yardım alan şirket, Hizmetleri kadar ofislerindeki modernizasyon çalışmaları ile de gündemi en çok meşgul eden unsurlardan birisi olmayı başardı. Google Türkiye kısa zaman içerisinde bilişim sektörü içerisinde yer alan kişiler için de olmazsa olmaz imkanlardan birisi haline geldi. Dolayısı ile hizmet kapsamında yapılan bu tip geliştirme çalışmaları ile birlikte ilgi ortamı çok daha ciddi bir şekilde artış gösterdi de diyebilmekteyiz. İlerleyen süreçte konu ile alakalı olarak çok daha büyük çalışmaları sizlere sunacağız ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız.

Google çalışma ofisi ile alakalı internet aramaları veri olarak incelendiği zaman en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Ülkemizde de özel tasarım bir ofis ile çalışanlarına hizmet sunan şirket, en ince detaylar ile alakalı olarak da etkin seçenekler sunuyor. Bu yazımızda resimler ile alakalı olarak tüm detayları sizlere yukarıda sunduk. Google ofisi her geçen gün daha yeni imkanları çalışanlarına sunuyor. Dünyanın en büyük bütçeli bilişim şirketi olarak dikkat çeken Google için daha farklı bir durum düşünelemezdi. Şirketler artık ofis görüntüleri ile dahi diğerlerine nazaran fark yaratma yolunda emin adımlar atıyor. Yorumlarınızı konumuz altından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2018