Bayan Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri

yorumsuz
338

Bir bayan için giyinmek son derece önemlidir. Özellikle elbiselerin hayati bir önemi bile vardır. Giydikleri ürünlerin bir takım halinde olması gerekmektedir. Elbiseden çantaya ve ayakkabıya kadar her ürün bir kombinin parçası olmalıdır ve buna göre ortamlara katılmalıdır. Tek bant ayakkabı kalın topuk kadınların kıyafetlerini tamamlayan önemli eşyalar arasında gelmektedir.

 

 

Bunun birçok nedeni vardır özellikle bir işte çalışan bayanlar tarafından tercih edilen bu modeller çoğu zaman iş toplantılarında, iş yerlerinde, düğünlerde ve özel günlerde kullanılmaktadır. Resmi alanlarda sıklıkla karşılaştığımız topuklu ayakkabılar artık bu durumun bir parçası haline gelmiştir.

 

 

Nasıl ki bir erkek için takım elbise resmiyet belirtisi ise bayanlar içinde topuklu ayakkabı aynı anlamı taşımaktadır. Kalın taban topuklu ayakkabı  modelleri çok sayıda ve çok çeşitli modele sahip tasarımları içerisinde bulundurmaktadır. Daha öncede belirttiğimiz gibi farklı alanlarda kullanılan bu modeller her an ve her ortama göre çeşitlilik göstermektedir.

 

 

Bunları birkaç örnek ile açıklayacak olursak eğer; Kişi eğer resmi bir şirkette çalışıyorsa daha sade bir toplu ayakkabı giyer ve genel itibari ile bu ayakkabı siyah renge sahip olur. Kişi eğer bir toplantıdaysa buna uygun olarak sade ancak gösterişli bir ayakkabı tercih eder. Eğer bir gösteri veya büyük çaplı bir etkinlikte ise gösterişli ve oldukça yüksek bir ayakkabıyı tercih edecektir.

 

 

Tüm bunlara ek olarak eğer düğün gibi bir etkinlikte ise daha fosforlu, canlı ve gösterişli bir topluklu ayakkabı ile elbisesinin kombinini tamamlayacaktır. Kalın topuklu yazlık ayakkabı fiyatları konusunda mağazalardan farklı rakamlarda fiyat alabilirsiniz. Ortalama olarak uygun fiyatlara satın alınabilmektedir. Birçok çeşit topuklu ayakkabı ürünü bulabilmek gayet mümkündür hemen hemen her tarzda ve çeşitte topuklu ayakkabıları gerek internet üzeri alışverişlerde gerekse mağazalarda bulabilmeniz gayet mümkündür.

 

 

Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan bu modellerden hemen hemen her bütçeye uygun olanını bulabilirsiniz. Ancak bu alanda isim yapmış ve oldukça büyük firmalarda vardır ve ayakkabıları oldukça yüksek fiyattadır diyebiliriz. Bu markaların kalın topuk tek bant ayakkabı modelleri ise günlük kullanımın yanı sıra daha çok önemli toplantı ve etkinliklerde kullanılır. Çeşitli markaları topuklu ayakkabılarına göz atmak isterseniz eğer web sitelerini ziyaret edebilir ve bu hakkında daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

 

Kalın Topuk Gelin Ayakkabısı

Gelin ayakkabısı kalın topuk resimleri içerisinde de çok farklı tarzları kıyafetlerinizle kombin ile yapabilirsiniz. Hemen hemen her elbiseye uyabilek topuklu ayakkabılar daha çok resmi giyimlere yakışmaktadır. Bunun yanında uzun elbiselerin altında da çok şık duran bu ürünlerin tercih edilmesindeki en büyük etkende bu olmaktadır. Çünkü tasarımı sayesinde elbiseler ile muhteşem bir kombin oluşturabilmektedir.

 

 

Ayrıca topuklu ayakkabılar ile kişi kendini daha güzel de göstermektedir. Abiye bir elbisenin altına ince topuklu şık bir ayakkabı tercihleriniz arasında olabilir. Ya da kumaş bir pantolon altına renkli ve kalın topuk bantlı ayakkabı giyebilirsiniz. Bu tarz tasarım ve kombinler genellikle kişinin kendini en güzel hissettiği şekilde gerçekleşmektedir. Kişi kendini renkli ve canlı elbiseler ile daha güzel buluyorsa bu ayakkabıya da yansımaktadır.

 

 

Bantlı kalın topuklu ayakkabı modelleri bayanlar sıkça tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Sizler de yüksek kalın topuklu ayakkabı arayışı içindeyseniz aşağıdaki galerimizi inceleyebilirsiniz. Gerek günlük kullanımlarında ve gerekse özel günlerde kullanabileceğiniz tek renkli kalın topuklu ayakkabıları çok beğeneceksiniz.

Kahverengi topuklu ayakkabı

Kırmızı stiletto topuklu ayakkabı

Fuşya topuklu ayakkabı

Kırmızı tabanlı topuklu ayakkabı

Tahta topuklu ayakkabı

Siyah platform topuklu ayakkabı

Tüm ayakkabı modellerini görmek için aşağıdaki galeriyi tıklayın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2021

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın