Whatsap Profil Foto 2022

yorumsuz
126

Whatsapp profil fotoğrafı oldukça yaygın olarak kullanılan resim türlerinden biridir. Bunun başlıca sebebi akıllı telefonların çok yaygınlaşmış olmasıdır. Artık yediden yetmişe herkesin cep telefonu var. Esasında cep telefonu dediğimiz şey bir nevi cep bilgisayarıdır. İçine her türlü programı yükleyerek iletişim, haberleşme, oyun oynama ve video izleme gibi birçok şeyi yapabiliyoruz.

En güzel whatsapp profil fotoğrafları konusuna gelmeden önce whatsapp nedir önce ondan bahsedelim. Bu uygulama akıllı telefonlar için üretilmiş konuşma, yazışma, resim ve dosya gönderimi ve kameralı görüşme imkanları sunan ücretsiz bir uygulamadır. Bugün mobil cihazlar deyince ilk aklımıza gelen bu uygulama olur. Resim göndermek yada almak için kullanıcılar bu uygulamayı tercih eder. Bu kadar yaygın kullanılan uygulamanın karşı taraftan görünüşü de tabii ki önemlidir. Evet whatsapp profil resimleri konusunda söz ediyoruz.  Whatsapp profil foto karşı hesaba ilk bakılan şeylerden biridir.

Uygulama tabii sürekli genişliyor ve yeni özelliklerin eklendiği güncellemeler yapılıyor. Bunlardan biri de whatsapp profil fotosu gizleme özelliğidir. Dilerseniz ayarlardan bu özelliği aktif edersiniz. Karşı taraftan sizinle yazışmak isteyen kişi size ait olan whatsapp profil fotoğrafları göremez. Bu tamamen size kalmış.

Resimli whatsapp profilleri oldukça geniş bir yelpazeden oluşuyor. Kimisi manzara resmi tercih ediyor. Tabi manzara resimleri deniz, gökyüzü, doğa, orman ve şehir manzarası gibi kendi içinde birçok alanlara yayılıyor.

Whatsapp profil fotoğraf arşivi için bir diğer kategori de hayvanlar. Kimileri hayvan görselleri kullanır. Tavşan, aslan, sincap, at, güvercin yada balık görseli olabiliyor.

Wp profil fotoğrafı için bir başka örnek de futbol takımları. Eğer siz de fanatik bir taraftar iseniz kendi takımınızınız renklerinde bir profil resmi kullanabilirsiniz. Buna örnek olarak Galatasaray ilk onbiri yada aslan resmi tercih edebiliriniz. Bunun yanında Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor gibi diğer takımlar için de yüzlerce görsel bulunuyor.

En güzel whatsapp profil resmi hangisi diye bize soracak olursanız bu tamamen göreceli bir kavram olduğu için bizim sizi yönlendirmemiz doğru olmaz. Ama biz bu arşivde kendimize göre en güzellerini seçmeye çalıştık.

Whatsapp profil resmi yapma anlatımı: Öncelikle burada beğendiğiniz wp profil foto’lardan birini telefona indirin. Daha sonra whatsapp’ı açın. Sağ üst köşedeki 3 noktayı tıklayın. Ayarları açın. En üstte ismininiz yanında bulunan fotoğraf simgesini tıklayın. Daha telefon arşivinizdeki resimlere ulaşmak için galeriyi seçin, sonra telefonunuza indirdiğiniz resmi seçin. Wp profil fotosu hazır.

Burada yayınladığımız görselleri whatsapp grup profil resmi olarak da kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem çok basit. Grup ayarlarından görseli seçerek yukarıda tarif ettiğimiz şekilde işlem yapmalısınız. Öncelikle whatsapp profil resmi indirmeniz gerekiyor. Grup yöneticisi olmayanlar bu işlemi yapamaz. Whatsapp grup profil fotoğrafları için aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

Whatsapp profil resmi indirme nasıl yapılır? Çok basit. Burada beğendiğiniz bir whatsapp için profil resmini sağ tıklayın ve farklı kaydet diyin. Daha sonra telefona inen resmi ayarlardan seçin.

Iphone whatsapp profil resmi yuvarlak olarak seçmesiniz de program onu otomatik olarak yuvarlak yapar. Bütün profil görselleri yuvarlak görünür. O sebeple yuvarlar aramanıza gerek yok.

Whatsapp profil fotoğrafı

Şimdi dilerseniz en iyi whatsapp profil fotoğrafları arşivimizi birlikte inceleyelim.

 

EN GÜZEL PROFİL RESİMLERİ (TIKLA)

Tüm whatsapp profil resimlerini görmek için aşağdadaki resimleri tıklayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2021

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın