El Örgüsü Örgü Yelek Modelleri

Örgü yelek modelleri için onlarca örnek sunduğumuz yazımıza hoşgeldiniz.

Kış aylarının gelmesiyle beraber artık üşümeye başlıyoruz ve havalar soğuduğundan dolayı bu soğukluğu iliklerimize kadar hissediyor. Mağaza mağaza dolaşıp soğuktan korunabileceğimiz ürünler almaya başladık diyebilir. Ancak bazı bayanlar bu konuda farklı bir yol izleyip kendi yeleklerini örmeyi tercih etmektedirler ve özellikle ev hanımlarında ve yaşı ilerlemiş teyzelerde bu görülmektedir.

El Örgüsü Yelek Modelleri

Özellikle ince bir işçilikle yapılan bu yelekler ciddi anlamda sıcak tutmakta gerek ev içinde gerekse dışarıda bizler için birebir diyebiliriz. Tığ işi yelek modelleri bin bir çeşit modellerden ortaya çıkan el işi ürünleri arasındadır.Oldukça tercih edilen bu modelleri yoğun bir ilgi ile araştırılmaktadır. Bu alanda artık uzman olan kişiler değişik modelleri araştırırken bu işe yeni başlayacak olanlar ise nasıl yapıldığına dair araştırmalar yapmakta internet üzerinden videolar izlemektedirler.

Sizde bu anlamda bir gelişim yaşamak istiyorsanız internette araştırmalar yapabilir veya bu alanda iyi bir seviyeye erişmiş olan kişiler ile oturarak öğrenebilirsiniz. Oldukça fazla modele sahip olan yelekler hemen hemen her tarzda ve biçimde örülebilir hatta bu konuda şunu da diyebiliriz. Örgü işi için tek gereken hayal gücü ve yetenektir hayal gücünüzün sınırı kadar model üretebilirsiniz.

Örgü Yelek Örnekleri

El Örgü yelek örnekleri yapmak için çok çeşitli motifler kullanılabilir. Örümcek motifleri, çiçek desenleri, güller, haroşa, saç örgü motifi gibi çeşitli örnekleri yeleklerimize uygulayabiliriz.

Aşağıdaki resim galerimizde birçok modeli ele aldık ve özellikle yeni tasarımlara başlamak isteyen kişilere onlarca farklı modelden oluşan bir galeri hazırladık. Eğer bu alanda uzman biri iseniz aşağıdaki resimlere bakarak en çok hoşunuza giden modeli yapmaya başlayabilirsiniz. Bu alanda yeni iseniz yani yeni yeni yelek örmeye başladıysanız sizde en basit modelleri tavsiye ederiz çünkü zor modellerin yapımı da oldukça zordur ve bu da hevesinizi kırabilir. En mantıklı olan yol ise basit modellerden başlamaktır. 

Örgü Yelek Resimleri

Örgü Yelek Resimleri ile sizlere yepyeni modelleri sunuyoruz.  İstediğiniz tasarımı seçip resim indirebilir daha sonra ise telefondan modele bakıp yeleğinizi örebilirsiniz. Bu alanda uzman olan kişiler her ne kadar ev hanımları olsa da bir işte çalışan bayanlarda bu alana yönelmektedir. Daha çok hobi olarak baktıkları oya ve el işi çalışmaları ir süre sonra alışkanlık olur ve bu hobiyi zevk ile yapmaya başlarlar.

Kadınların örgü yelek modelleri konusunda ne kadar titiz olduğunu bilerek yepyeni tarzda ki yelekleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu işi bazı bayanlar iş haline getirip para kazanırken bazıları ise sadece zvk olarak bakmaktadır. Her iki türlü de oldukça güzel olan oya ve el işleri hemen hemen herkes tarafından beğenilmektedir.

    

Tığ işi yelekleri isterseniz para kazanmak için dahi yapabilirsiniz. İnternetten yapacağınız araştırma sonucunda bir el işi yeleği fiyatının ne kadar olduğunu öğrenebilir ve eğer bu yeleklerden alacaksanız fiyat biçebilirsiniz.  Tığ işi örgü yelek fiyatları verilen emeğe ve yapılan motiflere göre değişmektedir. İşte birbirinden nefis el işi yelek modelleri sizinle.

Örgü Yelek Resimleri

Aşağıda sizin için derlediğimiz örgü yelek resimlerini incelemek için resimleri tıklayabilirsiniz.Date: 19 Kasım 2022

Facebook Comments

Write comment on this post