Diriliş Ertuğrul Resimleri İndir (Duvar Kağıdı Kapak Fotoğrafları)

yorumsuz
428

Diriliş: Ertuğrul,  Tekden Film in yapımcılığını  üstlendiği, senaryosunu da Mehmet Bozdağ ‘  ın yazdığı, başrolleri ni ise Engin Altan Düzyatan , Esra Bilgiç , Kaan Taşaner , Didem Balçın , Osman Soykut, Uğur Güneş, Hülya Darcan, Evrim Solmaz ve Mehmet Çevik’in birlikte oynadıkları  bir  televizyon dizisidir.

İlk bölümüni 10 Aralık 2014 tarihinde gösterime koyan dizi ilk bölümünün  televizyonda yayınlanmasının hemen ardından yayınlandığı günün AB grubu reyting sıralamasında kendine 1. olarak yer buldu.Diriliş Ertuğrul  dizisi ayrıca 2015 yılında en iyi dizi ödülünü de layık görüldü.

Dizinin ilk sezonun da  hikaye 13. yüzyılda geçiyor. Kayı Obası’ nın Tapınak Şövalyeleri’ne karşı olan savaşını konu ediniyor. Diriliş Ertuğrul dizisi  ikinci sezon hikayesin de  ise 13. yüzyılın ortalarında tekrar Kayı Obası’nın bu sefer de Moğollar ile  karşı karşıya olan mücadelesini konu edinmektedir.

Dizinin hazırlık evresi  için 6 ay süre kadar hazırlık yapılmıştır. Oyuncuların hepsine ata binme dersleri verilirken, erkek oyunculara da kılıç ve bıçak kullanabilme dersleri verilmiştir.

Sizlere Diriliş Ertuğrul Resimleri ile ilgili bir galeri hazırladık. Özellikle dizinin başrol oyuncusu olan Engin Altan Düzyatan resimleri nin yer aldığı resimler mevcuttur. Diriliş Ertuğrul profil resmi indirmek için doğru adrestesiniz. Telefon ve bilgisayar için masa üstü duvar kağıdı için en güzel görselleri derledik.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın