Doğum günü pastası resimleri

yorumsuz
3.593

Doğum Günü Pastası ister özel olarak pastahanelerde isterseniz de hazır olarak satın alınabilmektedir. Fakat hangi pasta seçilmeli? Şekli nasıl olmalı? Bu konudaki tavsiye ve örnekleri incelemenizde fayda var. Böylece en güzel modeli seçersiniz ve hediye alınacak kişiyi harika bir süpriz yapabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz bu arşivde doğum Günü Pastası resimleri arasında en güzel ve en gözde pasta tasarımları yer almaktadır. Doğum Günü Pastası yapımı özellikle içerisinde ki malzemeler ile büyük önem taşımaktadır.

Çocuğunuzun doğum günü partisi için özel bir tarif mi arıyorsunuz? Kolay doğum günü pastası yapımı için kolları sıvayın.

Araba Pastalar

Çocukların pastayı çok sevdiğini  herkes bilir, lezzetli bir pasta olmadan doğum günü kutlaması da olmaz!

Dr. Oetker Deneme Mutfağı’nın hazırlamış olduğu bir çok tarifi keşfedip, tercihinize göre basit veya daha ayrıntılı bir tarif seçebilirsiniz. Sadece çocukların doğum günü kutlamaları için değil, aynı zamanda diğer günler için de tercih edilecek, yaratıcılık ve hayalgücü ile hazırlanmış olan Dr. Oetker tariflerini deneyebilirsiniz. Çocuğunuzun doğum günü partisi için eğlenceli, renkli ve lezzetli pastalar ile çocuklara ilham kaynağı olun.

Doğum Günü Pastası fiyatları büyüklüğe göre değişiyor. En ufak doğum günü pastası bir dilim kadar boyu var ve bunlar 5-7 TL civarında. Ama bu pastayı hediye etmeniz doğru olmaz. En azından 15 TL’lik bir pasta alabilirsiniz. Tabii paranız varsa 50 liralık güzel bir pasta da yaptırabilirsiniz.

Doğum Günü Pastası tarifi içerisinde genellikle krema, kakao, vanilya, yumurta, kek, çeşitli meyveler, şeker hamuru gibi bir çok malzeme bulunmaktadır. Kolay Doğum Günü Pastası ile sizlerde en kolay pasta tarifini yapabilirsiniz.

Daha fazla pasta resmi için aşağıdaki resimleri tıklayabilirsiniz.

 

Doğum Günü Pastası yazıları konulu yazımızı burada bitiriyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın