En güzel bebek beşik modelleri ve resimleri

yorumsuz
1.046

Bebek Beşik Modelleri her sezon farklı tasarımlar ve markalar ile yeni bebek sahibi olacak aileler için tasarlanıp piyasaya sunulmaktadır. Her zevke göre değişiklik gösteren bebek beşik modelleri, sezonların değişmesiyle yenilenerek ebeveynlerin ihtiyacını karşılayacak seviyeye ulaşmıştır. Bebek beşik modelleri arasında seçim yapacak olan ebeveynlerin, kullanış açısından rahat olmasına özen gösterdiği kadar, beşiğin bebek sağlığı açısından da uygun olup olmadığına dikkat etmesi gerekir. İmkanların gelişmesi ve çeşitlerin çoğalmasıyla bebek sahibi olacak ebeveynleri karşılayan her zevke her isteğe hitap eden bir çok model ortaya çıkmıştır. Erkek ve kız bebekler için farklılık gösteren bebek beşik modelleri anne babaların ihtiyaçlarını karşılamaya uygun hale getirilmiştir.

Bebek beşik fiyatları beşiklerde kullanılan malzemelere ve ürünün kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli sağlıklı, ve konfor açısından rahat ürünlerde fiyatlar artarken; daha düşük kalitedeki, kullanım alanı dar olan beşiklerde bu fiyat daha aşağı çekilmektedir. Bebeklerinin sağlığı konusunda hassas olan ebeveynler, fiyat farkını da göze alarak tercihlerini kaliteli malzemelerden yapılan, konforlu ve kullanışlı beşiklerden yana yapmaktadır. Sezonun değişmesiyle ortaya çıkan yeni, farklı modeller beraberinde farklı fiyat aralıklarını getirmektedir.

Bebek beşikleri günümüzde oldukça çeşide sahiptir. Bebeğiniz için en konforlu olanını ve rahat olanını seçmeniz onun güvenliği açısından önemlidir. Henüz küçük ve hassas olan bebeğinizin sağlığı için tercihinizi en kaliteli beşiklerden yana kullanmanız hem bebeğinizin rahatı hemde sizin rahatınız açısından oldukça önemli rol oynamaktadır. Bebeğin beşiğinin  rahat, konforlu ve kullanışlı olması bebeğin sağlığını etkilediği kadar anne-babanın da rahatını etkiler. Bu yüzden duyarlı ebeveynlerin bebek beşiği seçimi konusunda duyarlı ve dikkatli olması gerekmektedir.

Bebek beşik takımları istenirse gardırobu ve beşiği ile takım olarak satın alınabilmektedir. Beşik ve beşik takımının birlikte takım olarak satın alınması çoğu ebeveyn için rahatlıktır. Hazır takım olarak satılan beşik, gardırop ve beşik takımları olduğu gibi, anne babalar isterlerse kendi zevk ve tercihlerine göre de beşik ve beşik takımı arasında kombin yapabilirler. Bebek beşiklerinde olduğu gibi beşik takımlarında da kız ve erkek bebekler arasında farklılık gösteren çok fazla çeşit seçeneği vardır. Ebeveynler bebekleri için yine en rahat ve kullanışlı olan beşik takımını seçmelidir.

Bebek Beşikleri arasında hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için oldukça farklı tasarımlar bulunmaktadır. Bebek Beşik modelleri ile oldukça farklı ve modern tasarımlar yer almaktadır. Beşik için sünger yatak yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem çok basit. MarmaraKoltuk.com adresine ulaşarak özel ölçü verebilir ve içinde yay olmayan, süngerin üst kısmı elyaf ile kaplanmış kaliteli ve sağlıklı yatak yaptırabilirsiniz. Şunu unutmayın ki, çocuklarınız için harcayacağınız paralar en değerli yatırımlardır. Özellikle çocuk sağlığı açısından bu çok önemli bir konudur. Sadece beşik değil, yatak, divan, karyola, çocuk masası, çocuk odası halısı, duvara kullanacağınız boya, perde modeli, çocuk kıyafetleri, oyuncaklar bunların hepsi çocuk sağlığı için önemli.

Anne vе bаbаlаrın, yeni dоğacak olan çoсukları için tüm hazırlıkları önceden tamamlaması gerekmektedіr. Bunların başında en önemlі yeri beşikler almaktadır.Bebek beşik modelleri arasında уer alan birçоk çeşit, оnların rаhаt etmelerі için özel оlarak taѕarlanmıştır. Bebek bеşik mоdеllеri, bebeğin cinsiуetine görе уenilikler göѕtermektedir. Taѕarım аçısındаn daha farklı bir mоdel tercіh etmek iѕtiyorѕanız, gеnеlliklе ahşap modеllеri tercіh etmelisiniz. Çünkü bebek beşik modelleri 2019  іçіn salоnlarınızda da bir tane bulundurmanız gerekecektir.

Bebek beşіk modelleri yeni sezondа, sallanan yaygılı modelleri іle karşımıza çıkmaktadır. Bu modеllеr bebeğі uyuturken oldukçа caziр gelmektedіr. Aynı zamanda çilek mobilya beşikler modaѕı ahşap modelleri іçіndе bulundurması ile birlikte arklı taѕarımlara da yеr vermiştir. Ovаl olan bebek beşikleri, klasik modеllеr olan kare modellerі tercih konuѕunda geride bırakan modeller olmuştur.

Bebek beşik modelleri mоdası daha spor ortamlar oluşturmаk іçіn renkli ve plastik malzemeden üretilmektedir. Anсak yeni sezon bebek beşikleri іçіn keѕinlikle malzeme kоnuѕunda dikkatli olmаk gerekmektedir. Ahşаp modellerde dе уine parmaklıkların olmаsı önemlidir.

Bebek Beşik markaları olarak Çilek Mobilya gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Oyun parklı beşik ise beşikleri yanlarında taşımak isteyen aileler için oldukça uygun bir tercihdir. Siz de bebekleriniz için bu beşik resimlerine bakabilirsiniz.

En Güzel Bebek beşik modelleri

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın