Fenerbahçe Resimleri – Duvar Kağıtları & Profil Kapak Fotoğrafları İndir

2 yorum
6.561

Fenerbahçe Türkiye’de ki önemli futbol federasyonlarından bir tanesidir. Fenerbahçe futbol takımı süper ligde mücadele eden dört büyük takımdan biridir. Kulüp sadece futbol alanında değil basketbol spor alanında da mücadele edip büyük başarılara imza atmıştır.

Bununla birlikte voleybol, boks, kürek, yüzme, masa tenisi gibi birçok spor dallarında da etkinliğini gösteren federasyon İstanbul Kadıköy’de bulunmaktadır. Futbol takımının ilk onbir oyuncularından Oğuz, Aykut, Rıdvan, Engin gibi yerli futbolcular efsaneler listesinde yerini alırken, Alex de Souza yabancı futbolcular içinde takımın en başarılı ve en bilinir isimleri içinde taraftarların kalbinde yerini almıştır. Fenerbahçe resmi indirmek için galerideki resimleri seçebilirsiniz.

Fenerbahçe Duvar Kağıtları

Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe, milyonlarca taraftarı ile dev bir camiadır. Taraftarların gönlünde taht kurmuş sarı lacivertli kulübün siz de gönüllülerinden biriyseniz sayfamızdaki görselleri ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz. En güzel Fenerbahçe Duvar Kağıtları aşağıda yayınlanmıştır.

 

 

 

Takımın taraftarları için hazırladığımız bu yazımızda Fenerbahçe resimleri ile amblemini, çeşitli logolar ile yapılmış duvar kağıtları ve arka plan resimlerini bulabilirsiniz. Fenerbahçe resmi ile takımın geçmişten bugüne olan farklı formalarını da görebilirsiniz.

Fenerbahçe futbol takımı, iç saha maçlarını kendi sahasında yani İstanbul Kadıköy’de bulunan 50.509 kişilik Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda yapmaktadır. 1907 yılında bir futbol kulübü olarak kurulan Fenerbahçe, Türkiye futbol tarihinin en başarılı ve en çok taraftarı olan spor kulüplerinden birisidir.Takımın şu anki başkanı Ali Koç’tur. 1996 yılından beri görevde bulunan Aziz Yıldırım kongrede başkanlık koltuğunu Ali Koç’a devretmiştir.

Fenerbahçe fotoları sezonun en çok aranan futbol takımları arasında gelmektedir. Yeni takım oyuncuları ve yeni sezonda sahalarda ki yerini almaktadır. Fenerbahçe fotoğrafları arasından siz de seçimlerini yapıp bilgisayar ekranınızda duvar kağıdı olarak tuttuğunuz takımın logosunu bulundurabilirsiniz. Bununla birlikte indirdiğiniz resmi bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

Fenerbahçe deyince ilk akla Kadıköy ve Şükrü Saraçoğlu stadı gelmektedir. Fakat bu doğru değil. Çünkü Fenerbahçe bir futbol takımı ismi değil, bir büyük bir kulübün ismidir. Bunun için de yazının girişinde yazdığımız gibi  Basket ve voleybol, futbol gibi birçok kolları mevcuttur. Fakat ülkemizde en çok takip edilen ve popüler olan spor dalı futbol olması sebebi ile Fener deyince insanların aklına direk futbol takımı ve Oğuz, Baliç, Rıdvan, Alex gibi efsan futbolcular gelmektedir.

Fenerbahçe fanatiği olan bir çok kişinin aradığı şey ya fenerbahçe ilk onbir resimleri, yada Fenerbahçe kadro fotoğraflarıdır. Biz de Fenerli dostlarımız için bu galeride hem yeni hem de eski fener kadro resimlerini sizinle paylaşmış olduk. Umarız memnun kalırsınız.

Fenerbahçe duvar resimleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Burada en güzel ve en yeni fenerbahçe resimli paylaşıyoruz.

Fenerbahçe futbol takımı, herkes tarafından bilinen ve çok sayıda taraftarı bulunan büyük takımlardan bir tanesidir. Sıkı taraftarları ise, her alanda sarı ve lacivert renkleri kullanıyorlar. Tablet bilgisayarlarında, cep telefonlarında ya da kişisel bilgisayarlarında Fenerbahçe facebook resimleri indirerek kullanım sağlıyorlar. Her yerde sarı lacivert renklerini görmek istercesine kullanılabilirliği olan alanlarda bu resimleri kullanıyorlar. Cep telefonlarına duvar kâğıdı yapmak isteyen de oluyor, bununla yetinmeyip odasına asmak isteyen de oluyor. Fenerbahçe kadrosu resimli 2020 için galerimizi ziyaret edin.

İşte size takımın efsane kadrolarından bir kare:

Burada çeşitli fenerbahçe resimleri facebook görselleri paylaştık. Bu resimler içinde fenerbahçe şampiyonluk resimleri de bulunuyor.

Bu resimlere ulaşmak ve kullanmak isterseniz, yapacağınız şey çok basit. İnternet üzerinden Fenerbahçe profil resimleri indir etiketini kullanarak sayısız resimlere ulaşabilir ve istediklerinizi indirebilirsiniz. Boyutunu büyütüp duvarlarınızda kullanabileceğiniz gibi cep telefonlarında ya da bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. Her yaştan insanın kullanacağı resimler sayısız şekilde mevcuttur. Özellikle erkek çocuklarının sıkça paylaştığı ve indirdiği resimler, yoğun ilgi görüyor. Fenerbahçe her desen ve her şekil üzerine sarı lacivert renklerini işlemiş neredeyse.

Bu anlamda bizlere de sayısız resim arasından seçim yapmak kalıyor. Özellikle sıkı bir taraftarsanız bu resimler arasından seçim yapmanız çok güç bir hal alacaktır. Her sarı lacivert rengi beğendiğiniz için tüm liste için Fenerbahçe kadro resimleri indir özelliğini kullanabilirsiniz. Son olarak, internet üzerinden tüm Fenerbahçe resimlerine ulaşabilirsiniz ve indirerek istediğiniz alanda kullanım sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada paylaşımlar yapabilir, duvar kâğıdı olarak kullanabilir ya da odanızın dekorasyonuna dâhil edebilirsiniz. Seçiminizi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Fenerbahçe kapak resimli için yukarıda bulunan galeriyi tıklayabilirsiniz. Bu galeride çeşitli Fenerbahçe GS resimleri ve Fenerbahçe Galatasary ilk 11 resimleri bulunuyor.

Bu yazımızda sizin için Fenerbahçe resimleri facebook için fenerbahça resimli kadrosunu paylaştık. İyi vakit geçirmenizi dileriz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Haziran 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Fenerbahçe Resimleri – Duvar Kağıtları & Profil Kapak Fotoğrafları İndir (2 Yorum)