Fenerbahçe Fotoğrafları İndir

1 yorum
6.080

Fenerbahçe bir çok kişinin tuttuğu Türkiye’de ki önemli futbol federasyonlarından bir tanesidir. Fenerbahçe resimleri ile amblemini, çeşitli logolar ile yapılmış duvar kağıtları ve arka plan resimlerini bulabilirsiniz. Fenerbahçe resmi ile takımın geçmişten bugüne olan farklı formalarını da görebilirsiniz.

Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı, ya da yaygın kullanılan adıyla Fenerbahçe, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Süper Lig’de mücadele eden profesyonel futbol takımıdır. Takım, iç saha maçlarını İstanbul Kadıköy’de bulunan 50.509 kişilik Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda yapmaktadır. 1907 yılında bir futbol kulübü olarak kurulan Fenerbahçe, Türkiye futbol tarihinin en başarılı ve en çok taraftarı olan spor kulüplerinden birisidir.Takımın şu anki başkanı Ali Koç’tur. 1996 yılından beri görevde bulunan Aziz Yıldırım kongrede başkanlık koltuğunu Ali Koç’a devretmiştir.

Fenerbahçe fotoları sezonun en çok aranan futbol takımları arasında gelmektedir. Yeni takım oyuncuları ve yeni sezonu ile sahalarda ki yerini almaktadır. Fenerbahçe fotoğrafları arasından siz de seçimlerini yapıp bilgisayar ekranınızda tuttuğunuz takımın logosunu bulundurabilirsiniz.

Fenerbahçe deyince ilk akla Kadıköy ve Şükrü Saraçoğlu stadı gelmektedir. Fakat bu doğru değil. Çünkü Fenerbahçe bir futbol takımı ismi değil, bir büyük bir kulübün ismidir. Bunun içinde Basket ve voleybol, futbol gibi birçok kolları mevcuttur. Fakat ülkemizde en çok takip edilen ve popüler olan spor dalı futbol olması sebebi ile Fener deyince insanların aklına direk futbol takımı ve Oğuz, Baliç, Rıdvan, Alex gibi efsan futbolcular gelmektedir.

Fenerbahçe fanatiği olan bir çok kişinin aradığı şey ya fenerbahçe ilk onbir resimleri, yada Fenerbahçe kadro fotoğraflarıdır. Biz de Fenerli dostlarımız için bu galeride hem yeni hem de eski fener kadro resimlerini sizinle paylaşmış olduk. Umarız memnun kalırsınız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Fenerbahçe Fotoğrafları İndir (1 Yorum)


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2017