Jandarma & Polis Özel Harekat Sözlü Resimleri İndir

yorumsuz
2.783

Özel harekat bordo bereliler resimleri konulu yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda sizin için özel harekat resmi indir hizmeti vereceğiz. Size sunacağımız galeride jandarma özel harekat resimleri de bulunuyor.

Türk ordusu geçmişten bu güne kazanmış olduğu zaferlerle kahraman ünvanını almıştır. Gerek dış düşmanlar için ve gerek ülke içinde barınan hainler için verdiği örnek mücadele bugün özel harekatın yeri bambaşkadır.

Günümüzde JÖH olarak bilinen Jandarma Özel Harekat kırsal bölgelerde vermiş olduğu büyük mücadelelerle anılmaktadır. Her biri üstün özelliklere sahip bu kahramanların resimlerini inceleyebilirsiniz. Bir diğer grup ise Polis Özel Harekat yani PÖH ise şehirlerde kaçakçılara, vatan hainlerine, rehine tutanlara ve banka soyguncularına çeşitli operasyonlar yapmaktadırlar. Kullanmış olduğu üstün özellikli silahları ve almış olduğu üst düzey eğitim sayesinde çok önemli başarılara imza atmışlardır.

Burada örnek olarak yayınladığımız bir askerimizin özel hareket eğitimlerinden bir karesi bulunuyor.

Öncelikle şunu hemen belirtelim ki adı PYD olsun, adı PKK olsun, adı İsrail olsun, adı Esed olsun.. Bütün terör oluşumlarını kınıyoruz. İngilizlerin, Fransızların, Sırpların katliamları neyse, Rusya’nın, İsrail’in ve PKK’nın yaptığı katliamlar birdir. İsimlerinin değişik olduğuna aldanmayın.

Hepimizin bileceği üzere bu yıl terör ile mucadele konusunda geçtiğimiz senelere nazaran daha hızlı bir gündem ile meşgul oldu. Önceki senelerde çözüm süreci adı altında saçma sapan bir politika izlendi ve şimdi onun acısını yeni yeni çekiyoruz. Neden?

Çözüm süreci kürtlere yönelik bir politika değildi. PKK ile çözüm için masaya oturmaktı. PKK ile anlaşmaktı. Kürtlerin bu ülkede hiç bir sorunu olmadı, olmazda. Çünkü bu vatan T.C içinde yaşayan bütün halklarındır. Türk kürt diye ayırım yanlış olur. Kurtuluş savaşını sadece türkler vermedi. Bugün bir kürt istedi işi kurabilir, istediği okula gidebilir ve siyasetçi dahi olabilir. Sorun ne pekiyi? Sorun PKK terör örgütüdür.

Türk güvenlik güçlerimizi sonuna kadar destekliyoruz.

İşte bizim kahraman türk polisi ve kahraman türk askerlerimiz bu hain teröristlere karşı savaş vermektedir. Bizlerde sitemiz olarak bu askerlerimize destek olmak için jandarma özel harekat resimleri yayınlamaya karar verdik. Burada yayınladığımız özel hareket polis resimlerini facebook profil resmi yapabilirsiniz. Facebook özel harekat resimleri kullanabilirsiniz.

İşte size onlarca polis özel harekat resimleri ve komando özel harekat resimleri:

Resim galerisinin tamını görmek için ufak resimleri tıklayabilir, sırayla tüm arşivi görebilirsiniz.

EFSANE TÜRK ASKERİ RESİMLİ İÇİN TIKLAYIN

 

Bu galeride sizin için bordo bereli özel harekat resimleri yayınladık. Diğer konularımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu vatan bir bütündür. Vazgeçilmezdir. Özel güvenlik güçlerimiz ve Türk askeri kanının son damlasına kadar bu vatanı müdafaa etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın