Değişik Kolay Tığ İşi Havlu Kenarı Modelleri Örnekleri 2022

1 yorum
3.162

Yeni Tığ İşi Havlu Kenarı Modelleri sayesinde sizlerde çeyizler içerisinde en güzel Damat Tığ İşi Havlu Kenarı yapımına başlayabilirsiniz. İnternetin yaygınlaşması bayanların işini kolaylaştırdı desek yanlış söylemiş olmayız sanırım. Özellikle internetin cep telefonu ve tabletlere kadar yaygınlaşması bu süreci hızlandırdı. Gerek değişik havlu kenarı örnekleri, gerek el işi çeyiz modelleri olsun bir çok konuda binlerce örnek bulabileceğiniz bir alan internet. Biz de bayanların işini kolaylaştırmak için en güzel örnekleri derlemeye çalıştık.

Renkli etamin dantel havlu kenarı modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Havlular banyoların ve mutfaklarda sürekli temas halinde bulunduğumuz ögelerden biridir.Havlular sürekli göz önünde bulunduğu için şık bir görüntüde olması gerekir. Özelliklede misafirler için en azından mutlaka özel bir kaç havlu banyoda muhafaza etmelisiniz.Misafirleriniz için ve çeyizlik kolay havlu kenarı modelleri resimnet.net sayfamızda.

Biz renkli havlu kenarı modelleri hakkında bir resim galerisi oluşturduk. Renkli havlu kenarı modelleri resim galerimizi ziyaret ederek görsellerimizden fikir edinebilir çok havlular işleyebilirsiniz. En yeni en güzel renkli havlu kenarı modellerini beğeninize sunuyoruz.

Çeyizlerin en fazla kullanılan ürünleri arasında olan dantel ve tığ işi desenleri sizler için özel olarak galeride yer almaktadır. Resimleri tek tek açarak inceleyebilirsiniz. Hatta telefona indirebilirsiniz. Tığ İşi Havlu Kenarı örnekleri yeni motifleri sayesinde sizlerde bu örnekleri yapabilirsiniz.

Gül desenli havlu kenarı modelleri, bayanların en çok tercih ettiği modellerden biridir. Havlu kenarı dantel modelleri son zamanlarda bolca yapılan ve internette özellikle sosyal medyada çok paylaşılan modellerden biridir. Onun için biz de bu yazıda deryalı günler havlu kenarı modelleri ve derya baykal havlu kenarı modelleri paylaşmaya gayret gösterdik. İnternette sıkça paylaşılan modelleri size sunuyoruz. Bunların içinde derya baykal modelleri de olacağını umut ediyoruz.

Tığ İşi Havlu Kenarı Modeli olarak aşağıda ki resimleri değerlendirebilirsiniz. Buradaki modelleri ücretsiz indirebilirsiniz. Akıllı telefondan bakıyorsanız kendinize yapacağınız arşiv her zaman işinize yaracaktır. Uygulamaya başlamadan önce renk ve desen seçimine doğru karar vermeniz gerekiyor. Eğer kafanızda net bir şey yoksa biraz daha düşünmenizde fayda var. Aksi halde geri dönüş yapmak ve sıfırdan başlamanız gerekecek. Bu da emeklerinizin boşa gideceği anlamına gelir.

Tığ İşi Havlu Kenarı yapılışı ile sizlerde yepyeni örnekleri sırası ile yapmaya başlayabilirsiniz. Bu tür işler sadece havlu kenarında uygulanmıyor. Eskiden televizyon örtüsü vardı. Şimdi led TV’ler çıkınca bu tarz uygulamalar da demode oldu. Bir de vitrinler vardı. Vitrinlerin içleri el işi uygulamalarla süslenirdi. Tabii vitrinlerin yerini TV yada duvar üniteleri aldı. Artık süslemeleri bunlar için düşünebilirsiniz.

Sayfamızda yayınladığımız örnekleri dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz. Damat için havlu kenarı daha çok çeyizlik olarak adlandırılıyor. Pembe ve mor çiçekli motifler, halkalı motifler, nazarlık gibi bir çok farklı çalışmayı derlemeye çalıştık bu yazımızda. Sizin de tavsiyeniz varsa en alt kısımda yorum olarak yazabilirsiniz.

# Yeni el işi modellerini aşağıdaki galeride yayınladık. Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Değişik Kolay Tığ İşi Havlu Kenarı Modelleri Örnekleri 2022 (1 Yorum)