Resimli Ramazan Manileri ve Mesajları

Ramazan ayı İslam alemi için çok önemlidir. Ülkemiz de bir müslüman ülke olduğundan Ramazan ayı oldukça hareketli geçer. Eskilerden bugüne ramazan ayında bir çok etkinlikle Türkiye’nin her tarafında organizasyonlar olmaktadır. Bunların başında Hacivatla Karagöz gölge oyunu ve çeşitli orta oyunları gelmektedir. Sultanahmet ve Beyazıt gibi camilerin etrafında kültür ve eğlence programları düzenlenir.

Ramazan deyince aklımıza elbette resimli ramazan manileri ve mesajları gelmektedir. Ramazan davulcuları ramazan manileri söyleyerek sahur vaktinde insanları uyandırırlar. Tabii bu manilerin bazıları da komik olur. Akılda kalıcı ve eğlenceli olur. Biz de bu komik ramazan manileri ve sözlerinden bir kaçını sizinle paylaştık. Güzel ramazan manilerini okurken zevk alacağınızı umuyoruz.

Tabii şimdi sosyal medya hesabınızdan resimli ramazan mesajları paylaşmak isteyeceksiniz. Onun için de bazı resimli ramazan mesajları facebook için hazırladık ve yayınladık. Siz de buradan faydalanarak resimli ramazan mesajları paylaşabilirsiniz.

En güzel resimli ramazan mesajlarını incelerken güzel vakit geçirmenizi ve memnun kalmanızı dileriz.

Bu yazımızda sizin için hazırlamış olduğumuz onlarca resimli ramazan manileri ve mesajları isimli foto galeriyi yayınladık. Diğer konuları inceleyebilirsiniz.

İşte sizin için hazırladığımız en güzel resimli ramazan sözleri ve manileri:

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2019