Dövme kapatma modelleri 2020

yorumsuz
1.701

Bu yazımızda sizlere son dönemlerde popüler bir uygulama haline gelen geçici dövme modelleri ile alakalı olarak en kalıcı bilgiyi sunacak ve hem fikir sahibi olmanıza yardımcı olacak hem de gelecekte dövme yaptırmayı düşünenler için iyi seçenekler sunacağız. Dövme, birçok kişinin fazlası ile özendiği ancak bazı dini sebepler ile yaptırmaya korktuğu unsurlardan birisi olarak dikkat çeker. Geçici dövme nasıl yapılır? Genel olarak Hint kınası kullanılarak yapılan dövmeler zaman içerisinde geçer. Tattoo sistemi gibi derinin altına boya ile kazınmaz. Daha uzun süre kalıcı olabilmesi için kına tekniği sayesinde istediğiniz sonuçları sizlere sunar. Bu şekilde gusül abdesti ile alakalı olarak herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Geçici Dövme Resimleri 2019

Geçici dövme kapatma resimleri incelendiği zaman en az normal uygulama kadar iyi sonuçların ortaya çıktığını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. İnsanlar bu neden dolayısı ile artık dinin gerekliliklerinden kaçmamak ve gusül sorunu yaşamamak için genel olarak dövme konusunda ikincil seçenekler üzerine eğilim gösterdi.  Zaman içerisinde geçici dövme teknikleri de fazlas ile gelişmiş bir hale geldi. Geçici dövme fiyatları normal dövmelere nazaran daha uygundur. Bunun nedeni ise çok uzun süreli bir uygulama değildir ve bu neden dolayısı ile fiyatlar düşük tutulur. Yine özel bir boyama sistemi ile derinin üzerine kolay bir şekilde işlenebilir. Kına kullanıldığından dolayı uzun süre kalıcıdır. Ancak deri altına işlenmez.

Geçici dövmeler bu neden dolayısı ile herkesin güvendiği ve son dönemde yaptırdığı unsurlardan birisidir. Geçici tattoo modelleri ismi ile de internet üzerinde sıklık ile aranan unsurlardan birisidir. Kına ile yapılır. Özellikle sizlerde geçici dövme yaptıracaksanız mutlaka ki Hint kınası tercih etmelisiniz. Bu şekilde çok daha uzun süre kalıcı ve gerçeğe yakınlık anlamında çok daha mükemmel bir dövme modeline sahip olabileceğinizi de asla unutmamalısınız. Geçici dövme modelleri erkek stilleri ile alakalı olarak da sizlere yukarıdaki resim galerimiz içerisinde mümkün olan en iyi seçenekleri sunmaya çalıştık. Zaman içerisinde daha farklı konular ile alakalı olarak bilgiler sitemiz içerisinde sizlerle birlikte olacak.

Bayan Dövme Modelleri marjinal havayı seven, asi ve farklı olmayı seven bayanların her zaman tercihleri içerisinde olmaktadır. Tabii bütün bayanlar bu şekilde desek yanlış olur. Yani her dövme yaptıran bayan marjinal ve aykırı olacak diye birşey yok.

Aslında bu bu yapılan dövme ile ilgili birazda. Örnek verecek olursak bileğine bileklik şeklinde bir dövme yaptıran, aşağıda gördüğümüz örnekte olduğu gibi kurdele şeklinde dövme yaptıran bir bayan için aykırı demek anlamsız olur. Dövmeler anlamlı yada anlamsız, birşeyler ifade eden yada hiçbirşey ifade etmeyen harf, rakam yada geometrik hareketlerden de oluşabilir.

Bayan dövme örnekleri

Bütün vücudunda boş yer kalmayacak kadar dövme yaptıran bayanları bilirsiniz. Bana hep saçma gelse de yapanlara saygı duymak gerek mi diyelim?

Bayan dövme resimleri olarak foto galerimizde ki birbirinden güzel dövme modellerini inceleyebilirsiniz. Burada daha çok sırt, el bileği ve ayak bileğine yapan modelleri sunduk. Surat kısmına, boyun ve bacak kısmına geçici ve kalıcı dövme modelleri de yaygın olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bayan bilek dövme modelleri arasında anahtarlar, kuşlar ve doğa figürleri kullanılmaktadır. Yukarıdaki model uçan kuşların olduğu bir modeldir. Bazıları farklı hayvan figürlerini de kullanabiliyor. En yaygın hayvanlar da aslan ve kartal oluyor. Tabii yılan figürlü modeller de son yıllarda tutulmaya başladı.

Bayan omuz dövme modellerinde ise melekler, şeytanlar ve periler yapılabilmektedir. Cadı, kuru kafa gibi marjinal modelleri tercih edenler de yok değil. Bunlar tamamen tarz meselesi. Kimisine göre çok güzel gelebilirken kimi de bu tarz modellere hayran olabiliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın