Geçici Kolay Dövme Modelleri

yorumsuz
2.145

Geçici Dövme Modelleri bu yıl oldukça farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmakta. İlk defa dövme yaptırmak isteyenler genelde ufak tercihte bulunurlar. Çünkü bu ilk deneyimde yanlış adım atmak istemezler. Tabii bu durum kişiden kişiye değişse de genel durum olarak ilk başlayanlar küçük dövmeler ile deneyim kazanırlar. Daha sonra tecrübe arttıkça tüm vücudu dövme yaptıranlar da olmuştur.

 

 

Son zamanlarda bize mi öyle geliyor yoksa medya mı ön plana çıkarıyor tam anlamadık ama herkes dövme peşinde koşmaya başladı. Hayır sadece Türkiye’de değil genel olarak bütün sanatçılar ve şarkıcı tayfası falan dövme işine girdi. Artık internette de çok yaygın olmaya başladı bu dövme işi. Dövmeyi nerede yaptırmak lazım? Dövme işi yapanlar? Temiz dövme işi nerede yapılır? vs gibi arama yapan çok. Çünkü bu elbise değil ki beğenmediğinde yada bıktığında çıkarıp atasın.

Kolay Dövme Modelleri

Minimal Kelebek Dövme

 

BURASI ÖNEMLİ:

Evet doğrusunu söylemek gerekirse işin en berbat yanı da bu.. Dövmeyi yaptıranlar bir heves ile dövmeciye giderleri ama belli bir zaman sonra aşırı derecede o dövmeden bıkarlar. Bir çok kişi yaptırdığı dövmeden nefret etmeye başlar. Çünkü belli bir zaman sonra o dövme bıkkınlık veriyor. Yani bayıyor.

 

 

Bu yazımızda size bazı erkek kolay dövme modelleri ve sırt dövmesi modelleri yayınlıyoruz. En çok tercih edilen kol dövmesi, bacak dövmesi, sırt dövmesi, boyun dövmesi modellerinden örnekler de sunuyoruz. Bel dövmesi için internette pek model olmadığından fazla seçenek yok maalesef.

 

Minimal Kol Dövme

 

Yazılı dövme modelleri ve anlamları en dikkat çeken dövmeler arasındadır. Bu sezon en fazla dikkat çeken ve hem bayanlar hem de erkekler tarafından tercih edilen dövmeler arasında yazılı dövmeler mevcut. Foto galerimizden hemen incelemeye başlayın…

 

Bayan Dövme Resimleri

 

Omuz dövme modelleri, kol dövme modelleri, sırt dövme modelleri en fazla tercih edilen moda dövme şekilleri arasında yer alıyor. Bunun sebebi bu üç bölge en çok açık olan ve görünen dolayısı ile dikkat çeken vücut kısımlarıdır. Erkeklerde, özellikle kaslı vücuda sahip erkeklerde omuz ve kol dövmesi oldukça dikkat çeker. Bayanlarda ise sırt bölgesi daha ön plandadır.

 

Geçici Dövme Modelleri 

Bayanların ve erkeklerin kullanabileceği bir çok dövme resimleri arasından siz de tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Bu bir yazı, bir hayvan, bir akrep, bir futbol takımın simgesi olabileceği gibi bazıları sevgilisinin ismini yazdırabiliyor. Dövme için parmak ucundan tutun da, boyun kısmı, ayak bileğine kadar her yer uygundur. Bu aslında tamamen bir tarz meselesidir. Kimisi parmağının üzerinde dövme isterken bir kimse topuğunun kenarında yada kulağının arkasında görünmesini isteyebiliyor.

 

 

Dövme desenleri olarak küçük boyutlarda ki dövmeleri ya da daha büyük dövmeleri tercih edebilirsiniz. Ünlülerin dövmeleri ise yine her zaman ki gibi popülerliğini koruyor. Sürekli göremeyeceğiniz ve bu sayede sıkılmayacağınız dövme modellerini vücudunuza yaptırabilirsiniz. Dövme fiyatları konusunda ise dövmelerin zorluk derecelerine göre değişiklik göstermektedir.

 

 

Dövmenin en önemli kısmı, yaptıracağınız kişidir. Neden diyeceksiniz? Çünkü dövme tam bir ustalık ister. Yani bir sanattır. Bu çalışma sizin vücudunuzun üzerinde yapılacağını unutmayın. İnsan teninin bir müsvetle olmadığını dikkate alırsak, tecrübesiz ve ucuz kişilere dövme yaptırmayı sakın denemeyin. Araştırarak ve tavsiye üzerine hareket etmenizde yarar var.

 

Dövme Anlamları

Dövme Modelleri ve Anlamları

Minimal Yaprak Dövme

Minimal Dövmeler

Minimal Dövme Çeşitleri

Minimal Dövme Resimleri

Minimal Dövme Modelleri

Kol Dövme Modelleri

Karışık Erkek Dövme Modelleri

Renkli Dövme Modelleri

Silah Dövme Modelleri

Bel Dövme Modelleri

Yazılı Kol Dövme Modelleri

Erkek Kol Dövme Modelleri

Küçük ve Büyük Dövme Modelleri Resimleri


Yazılı dövme isteyenler için farklı karakterde yazı şekilleri bulunuyor. Ufak ve büyük dövme modellerini inceleyerek sizler de geçici yazı dövme yaptırabilirsiniz. Dilerseniz ayak bileği dilerseniz kol yada el üzerine yazı yazdırabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Nisan 2022

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın