Erkek dövme modelleri

yorumsuz
1.817

Erkek Dövme Modelleri ile oldukça farklı tasarımlarla yazılı, resimli, ülke amblemi yada futbol takımı logosu şeklinde olabiliyor. Kartal, şahin gibi hayvanları tercih edenler olabileceği gibi aslan ve yılan gibi yabani hayvanlar da tercih ediliyor. Esasında dövme tamamen bir zevk işidir. İllaha bir anlamı olması gerekmiyor. Eğer sizin için güzel geliyorsa ve zevkinize uygun ise bu yeterli bir seçenektir. Bu yazımızda dövme modelleri erkek için çeşitli tasarımlarda kol, bacak, boyun ve bilek örneklerinden oluşan 2019 modellerini hazırladık.

 Dövme yaptırmak son yıllarda oldukça moda oldu. Öyle ki; birbirinden güzel dövmeler vücudun herhangi bir yerinde yapılabiliyor. Hangi modeli istiyor olursanız olun ehli kişiler tarafından yapılan dövme adeta bir sanata dönüşüyor. Ancak, bazı dövmeler var ki, oldukça gerçek duruyor. Mesela, 3 boyutlu dövme modelleri 3d tattoos şuanda en çok ilgi görenler arasında yer alıyor. Olağanüstü bir yetenek sergilenerek yapılan bu dövmeler sanki gerçekmiş gibi his yaratıyor.

En Güzel Erkek dövme modelleri 2019

2019 erkek dövmeleri ile kartal şekillerini, ejderha modellerini, yıldız dövmelerini ve aslan dövmelerini sıklıkla görebilirsiniz.

3D dövmeler oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor. Normal bir dövmenin yanı sıra, gerçeği tamamıyla yansıtan bu dövmeler hem bayanlar hem de erkekler tarafından oldukça ilgi görüyor. Öyle ki, erkek dövme modelleri 2019 yılında yine gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Erkekler için en güzel ve en gerçeksi 3 boyutlu dövmeler sahiplerini bekliyor. İstediğiniz figürü, istediğiniz şekli 3 boyutlu olarak istediğiniz bölgeye yaptırabilirsiniz.

Ayrıca, yazılı erkek dövme modelleri de bugünlerin en favorilerinden biri oluyor. İster sevdiğinizin adını, isterseniz de sizi anlatan bir kelimeyi kolunuza, sırtınıza, bileğinize veya bağrınıza yaptırabilirsiniz.

Dövme son yılların en gözde sanatlarından biri oldu. Genç yaşlı demeden hemen hemen herkeste dövme görmek mümkündür. Özellikle renkli dövme modelleri daha fazla ilgi görür oldu. Rengârenk bir kelebek, kırmızı ve sarının o mükemmel güzelliği ile süslenmiş bir ateş, dans eden bir kız, hayali kahraman Süpermen gibi daha birçok seçenek sunuluyor. Kişi neyi nasıl istiyorsa ona göre bir dövme çıkarılıp memnun ediliyor.

Hem 3 boyutlu dövmeler, hem de erkek kol dövme modelleri oldukça göze çarpıyor ve gün geçtikçe daha da favori haline geliyor. Kolunuz başta olmak üzere vücudunuzun istediğiniz bölgesine istediğiniz dövmeyi yaptırarak fark yaratabilirsiniz.

Erkek dövme resimleri ile en beğendiğiniz dövmeyi siz de seçerek kullanabilirsiniz. Yeni yılın en güzel renkleri ve erkek dövmesi resimleri ile ünlülerin yeni dövmelerini görebilirsiniz.

Erkek dövme modelleri arasında çok çeşitli modeller mevcuttur. Farklı karakterler ile yazılmış yazılı erkek dövme modelleri bir çok erkeğin tercih ettiği dövme modelleri arasında yer almaktadır.

Dövme modelleri erkek için oldukça farklı seçeneklere sahip bir sanattır. Erkek dövme resimleri ile siz de en güzel erkek için dövme seçimlerini yapabilirsiniz. Erkek kol dövme modelleri 2019 yılında en yeni modelleri ile galerimizde. Erkek el bilek dövme modelleri ile siz de ilginç tasarımları yaptırabilirsiniz. Karga dövme modelleri erkek kol için birbirinden çeşitli tarz dövmeler yer almaktadır. Bu dövmeler genellikle kişinin ruh haline bağlıdır ve ruh halinin yansıttığı durumu dövme olarak vücuduna kazımak ister bu durum ile ilgili birkaç örnek vererek yazımıza devam edelim.

Örneğin kişi müzikten çok hoşlanıyorsa ve müzik ile alakalı bir meslek dalında çalışıyorsa o halde kişi vücudunun herhangi bir yerine müzik ile alakalı bir dövme yapar. Bu ister nota olur, ister anahtar olur isterse de bir müzik enstrümanı olur. Bir başka kişi örneğin basketbol veya futbol ile uğraşıyorsa o halde en sevdiği şey olan topu çizer bir başka örnek verelim örneğin kişinin çok sevdiği bir kız arkadaşı veya erkek arkadaşı vardır oda vücuduna sevdiği kişi ile alakalı, onu hatırlatacak dövmeler yaptırır. Bu bir isim olur, bir çizim olur, bir söz olur hediye ettiği bir cismin resmi olur kısaca onu hatırlatacak herhangi bir şeyi vücuduna kazır. Kişi eğer bir motorcu ise örneğin bağlı olduğu grubun simgesini vücuduna dövme yapar veya kişi bir melankoli içindeyse o zaman karamsar çizimleri vücuduna kazıyarak bu hali resmeder. Bir kişinin ilk çocuğu doğduğunda ilk olarak bir bebek resmi, tarih, bebeklere ait eşya kazır vücuduna ve bu anı ölümsüzleştirebilir.

Örneklerden de anlaşılacağı üzere her dövme sahibi için bir anlam taşımaktadır. Başka kişiler tarafından anlamsız görülse de yapan kişi için muhakkak bir anlam taşımaktadır. Ya sevdiği kişiyi, ya mesleğini ya o anki ruh halini, derdini veya mutluluğunu yansıtmaktadır. Bu yüzden o dövmelere bizim anlam yüklememize gerek yoktur zaten onun bir anlamı vardır.

Erkek dövme resimleri arasından siz de beğendiğiniz modelleri seçip kullanabilirsiniz. Ünlü erkeklerin kullandıkları bir çok erkek dövme şekilleri popüler olarak çok sayıda erkek tarafından uygulanmaktadır. En yeni dövme modelleri ile siz de tarzınızı oluşturabilirsiniz. Yüzlerce hatta binlerce hazır dövme çeşitleri vardır ancak sizler için yani dövme yaptıracak olan kişiler için tavsiyemiz sizin için anlam taşıyan simge, isim, resim, heves, duyguyu dövme olarak kullanın çünkü hazır resimler bir süre sonra sizi sıkacak ve daraltacaktır ancak hatırası olan bir dövme yaptırmanız o anı ölümsüz kılacaktır ve baktıkça o anı düşüneceksiniz. Alt kısımda dövme çeşitlerini görebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın