Sevgililer Günü İçin Hediyeler

yorumsuz
211

Bu yazımızda ülkemizde ki en değerli konulardan birisi olan Sevgililer günü için hediyeler ile alakalı olarak detayları inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Bildiğimiz gibi 14 Şubat geldiği zaman genç aşıklar genel itibari ile birbirlerine sürekli bir hediye alma amacı içerisinde girerler. Dolayısı ile ortaya çıkan seçeneklerin niteliği de kendisini gösterir. Sevgililer günü için hediye örnekleri incelendiğinde geçtiğimiz senelere nazaran daha yaratıcı ve bir o kadar da ilgi çekici seçeneklerin hediye ürünleri satan mağazalarda karşımıza çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Artık devir online alışveriş devri olduğundan dolayı insanlar genel itibari ile bu anlamda gerekenin en iyisini araştırarak buluyorlar.

Bayana sevgililer günü hediyesi önerisi:

 1. Çanta (Bana sorarsanız güzel bir sırt çantası alabilirsiniz)
 2. Saat
 3. Dolma kalem seti
 4. Kitap
 5. Cüzdan
 6. Akıllı Telefon (Biraz tuzlu geldiyse, kulaklık diyelim. Malum döviz yükseldi.. Fiyatlar uçtu.. Siz de haklısınız beyler:) )
 7. Emojili mini bir yastık (Favorim bu)
 8. Maç bileti (Fanatik bir sevgiliniz varsa tabii)
 9. Tatil bileti (Daha çok evli çiftlere uygun gibi)
 10. Parfüm (Sevgiliniz nasıl kokmasını isterseniz, ona göre bir hediye alırsınız)
 11. Eşinize alacaksanız evde eksik olan bir beyaz eşyayı hediye ayağına aradan çıkarın. Tost makinesi, ketlle, çamaşır yada bulaşık makinesi, robot falan artık ne eksik bilemiyoruz 🙂
 12. Diş fırçası (Kötü bir şaka yapmak isteyenler için bir öneri 🙂

Erkek için Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

 1. Kemer
 2. Gömlek
 3. Takım elbise (Tuzlu gelirse maddeyi atlayın direk:) )
 4. Tuttuğu takımın kıyafet yada aksesuarları (atkı, saat, forma vs)
 5. Parfüm (Evrensel hediyedir, baktınız bulamıyorsunuz birşey.. Farfüm candır)
 6. Sigara içiyorsa efsane bir çakmak.
 7. Tespihlere ilgisi varsa hakiki kehribar tespih.. (Çok çok tuzludur. Fakirsen geç)
 8. Cüzdan, kupa bardak, kalem.. Bunlardan bir set de yapabilirsiniz. Güzel bir kalk kutusu içine koyup. Ne bilim artık siz de biraz üretkenliğini kullanın. Hep bizden bekliyorsunuz.
 9. Kişiye özel resimli puzlle.
 10. Maç bileti.
 11. Kese (Evet bildiğiniz hamamdaki tellağın kesesi.. Eşşek şakası arayanlar için)
 12. Ona hediyelerin en güzelini, kendinizi hediye edin 😉

En iyi sevgililer günü hediyeleri ile alakalı olarak inceleme yaptığımız zaman önceliklerimiz bu anlamda son derece bellidir. Özellikle bayanlara alınacak hediyeler konusunda son derece yaratıcı olmak ve sevgilinizin neleri sevdiğini en iyi şekilde analiz etmiş olmanız gerekiyor. Beklentilere bu şekilde karşılık vermeniz ileride ilişkinin akışı ile alakalı iyi sonuçları da beraberinde getirir. En iyi hediye siteleri ile alakalı olarak internet üzerinde çok fazla örnek bulabilirsiniz. Büyük çaplı hediyeler almak istiyorsanız günümüzde insanların en çok önem verdikleri konulardan birisi de teknoloji olduğundan dolayı bu anlamda eğilim göstereceğiniz alanın neresi olduğunu az çok tahmin ediyorsunuzdur. Sonuç her zaman aynı kapıya çıkıyor.

Sevgililer günü hediye önerileri ile alakalı olarak sitemiz içerisinde sizlere görsel olarak da birkaç önemli örnek sunabileceğimizi düşündük ve bu uğurda konumuzu hazırladık. Genel olarak teknolojik ürünlere eğilim göstermeniz iyi olabilir. Bunun dışında sevdiğiniz takı takmayı seviyor ise bu anlamda kreatif seçenekler üzerine eğilim gösterebilirsiniz. Aynı zamanda konu ile alakalı olarak internet sitelerini gezerek aklınızda hiç olmayan bir fikri hayata geçirebilir ve beklentileri ciddi anlamda karşılayabilirsiniz. Hediye önerilerini kişiye özel olarak almak isterseniz bizlere bu anlamda bir mesaj çekmeniz yeterli olacaktır.

SEVGİLİLER GÜNÜ RESİMLİ MESAJLAR İÇİN TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2019
Kapat X