Yazılı Gül Resimleri Duvar Kağıtları – Gül Resmi İndir

yorumsuz
16.820

Gerçek Gül resimleri en güzel resimler arasında ilk sıralarda gelmektedir. Aynı zamanda son yıllarda en çok arama hacmine sahip ve sanal alemde en çok paylaşılan resimler arasında gelir. Bayram, öğretmenler günü, kandil, ramazan, sevgililer günü gibi önemli gün ve gecelerde bolca paylaşım yaparız. Resmin üzerine güzel sözler yazarız. Gül resimleri sözlü olarak paylaşımda bulunabiliriz. Sosyal medya araçları içerisinde yer alan twitter ve facebook gibi alanlarda yazılı gül resimleri ilgi çekmektedir. gül resimleri paylaşımları ile sevdiklerimize sürprizler yapabiliriz.

Bedava gül resmi arayanlar için ideal bir arşiv hazırladık. Sanal alemde bolca vakit geçirdiğimiz bu dönemde gerek bilgisayar ve laptoplarda ve gerekse cep telefonu tablet gibi mobil cihazların ekranların masa üstü olarak yada ekran koruyu olarak her birimiz farklı resimler bulunduruyoruz. Hatta whatsapp arka plan resimleri de bu konuya dahil edilebilir. Dünyanın en güzel gül resmi indirmek istiyorsanız ücretsiz olarak tamamen bedava yayına sunduğumuz bu arşivden faydalanabilirsiniz.

Evimizin duvarında veya bilgisayarımızın ekranında yer alan en güzel gül resimleri ile ev dekoruna farklı bir hava kazandırabiliriz. Evet gülün kendisi de resmi de güzel bir dekorasyon aracıdır.

Gül çiçeklerin içinde en meşhurudur desek yeridir. Bu sebeple herkes gerçek güzel resmi  Öncesinde aşkı temsil etmesi ve aşk en önemli metaryali haline gelmesi bu durumu daha da kuvvetlendiriyor. O sebeple internet üzerinde de en çok dikkat çeken ve en çok paylaşılan resimlerin içinde gül fotoğrafları gelmektedir.

Hepinizin bileceği üzer sanal ortam artık gerçek kadar önemli oldu. Aşklar dahi sanal ortamda cereyan ediyor. Neredeyse evlilik teklifleri bile bu mecrada sürüyor. Dolayısı ile insanlar çiçek resimlerini de sanal ortam üzerinden paylaşıyor.

Romantik Gül Resimleri

Bu nedenle bizde sanal gül resimleri arayanlar için bir kolaylık olsun diye arşiv hazırladır. Resim indir sayfamızda binlerce resim kategorisi bulunuyor. Gül resimlerinin dışında da resim bakabilirsiniz.

Sosyal medyanın ilerlemesi ile artık gül alıp verme olayları da sanal ortamlarda yapılmaya başladı. Önceden bir çiçek vermek için kilometrelerce yol kat etmek gerekirken, şimdi dünyanın öbür ucunda bir öğretmen, bir sevgili, bir arkadaş yada bir anneye whatsapp, facebook, instegram, twitter gibi sosyal medya siteleri üzerinden beyaz bir gül resmi gönderebiliyoruz. Elbette gerçek bir gülün yerini almaz, bir çiçek gibi kokmaz. Ama sonuçta bu da bir jesttir. Çiçek resmi indirmek için aşağıdaki galeri resimlerini açabilirsiniz.

Sevgiliye Gül Resmi

Bana sorarsanız dünyanın en güzel gülleri yada çiçekleri sevgiliye verilen çiçeklerdir. Tabii bir de anneye verilen çiçekler de özeldir. Şimdi siz diyeceksiniz ki öğretmene verilen çiçekler de özeldir. Evet aslında her biri özeldir. Ama gül demek aşk ve sevgi demek. En çok sevgiliye çiçek vermek yakışıyor. Hikayelerde bile bülbül ve gülün aşkı anlatılır. Her gülün ayrı rengi ve hikayesi bulunur. Pembe gül, kırmızı gül, sarı gül. İşte mesela bu sayfada güzel bir sarı gül görüyoruz. Dokunmaya bile kıyamayacağınız pembe güller..

En güzel gül resimleri

Tüm gerçek gül resimlerini görmek için galerideki fotoğrafları tıklayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın