Ekin Koç Resimleri (Ekin Koç Kimdir? Nereli? Filmleri, Dizileri)

yorumsuz
379

Ekin Koç kimdir,21 Haziran 1989 doğumlu olan yakışıklı oyuncu aslen Antalya-Manavgatlı’dır. annesi bankacı babası turizmci olan ünlü oyuncu; ilk, orta ve lise öğrenimini Antalya’da tamamlamıştır. Üniversiteye hazırlık zamanlarında annesi, babası ve erkek kardeşiyle birlikte İstanbul’a taşınıp yerleşen ünlü oyuncu, sıkı bir çalışmanın ardında İstanbul Bilgi Üniversitesi, İngilizce İşletme Bölümünü kazanmıştır.

Ekin koç facebook

Üniversite hayatına devam eden başarılı oyuncu, şuan 2. sınıf okumaktadır. Oyunculuk konusunda başarılı olduğu kadar sanat ve sporda da başarılı olan yakışıklı oyuncu; basketbol, futbol, satranç, tenis ve gitar dersleri almıştır. 28 yaşında olan yakışıklı oyuncunun boyu 170 cm’dir. Aslan burcu olan Ekin Koç oyunculuk konusuna olan ilgisinin peşinden giderek lisedeyken tiyatro kulübüne yazılmıştır. Fakat hocası tarafından beğenilmediği için tiyatro kulübünden atılan başarılı oyuncu, ideallerinden vazgeçmeyerek üniversite zamanlarında 2011 yılında İstanbul 35 buçuk sanat akademisine kaydolmuştur.

Ekin Koç Sakal Modeli

Bu akademide oyunculuk yeteneğini oldukça ilerleten yakışıklı oyuncu Ekin koç; Vahide Gördüm ve Altan Gördüm gibi ünlü isimlerden oyunculuk dersleri alarak yeteneğini ileri seviyeye taşıyarak 2013 yılında oyunculuk kariyer hayatına ilk adımını atmıştır. dersleri almıştır. Ekin Koç oynadığı diziler arasında en popüler olan Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide ‘Sultan Ahmet’ rolünü canlandırdı. Baş rollerinde Ekin Koç, Beren Saat ve Nurgül Yeşilçay’ın rol aldığı dizi, gerek Ekin Koç hayranları gerekse diğer izleyici kitleleri arasında oldukça ilgi gördü. Buna ek olarak Ekin Koç’un 2014 de yer aldığı ‘Benim adım Gültepe’ isimli dizi yayınlanmaya başladıktan kısa bir süre sonra düşük reytingler sebebiyle yayından kaldırıldı. Ünlü oyuncu aynı zamanda ‘7  Yüz, Hayat Sırları, Senden bana Kalan’ adlı dizi ve filmlerde rol alarak kariyerini zirveye tırmandırmıştır.

Ekin koç sakal modeli

Ünlü oyuncu Ekin Koç’un rol aldığı projelerin ilki Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizidir. Fantastik, gençlik, aile ve dram konularını ele alan bu diziyle oyunculuğa adım atan başarılı oyuncu, dizide canlandırdığı ‘Tilki’ karakteriyle kamera karşısına geçerken çoğu izleyicinin sevgisini ve sempatisini kazanmayı başardı. İspanyol dizisinden uyarlama olan olan ‘Sana bir sır vereceğim’ adlı diziyle kariyerinde başarıyı yakalayan yakışıklı oyuncu, bu dizide baş rolleri Demet Özdemir, Murat Han ve Esra Ronabar ile paylaştı. Yüzü ve yeteneği sayesinde oyunculuk dünyasında kendine hızla yer edinen Ekin Koç, gün geçtikçe başarılı projelerine yenilerini eklemektedir.

Ekin koç dizileri

Başarılı oyuncu Ekin Koç rol aldığı dizi ve filmler sayesinde oyunculuk tecrübesini arttırıp kariyerini tırmandırırken aynı zamanda yeteneği ve yakışıklılığı sayesinde büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Dizi ve filmlerinde sergilediği başarılı ve etkileyici performans hayranları ekrana kilitlerken genç oyuncunun kariyerinde sağladığı başarı birçok izleyici için takdir edilesi bir durum olarak ele alınıyor. Başarılı oyuncunun yeni projeleri hayranlar tarafından büyük bir ilgi ve merakla takip edilirken yakışıklı oyuncunun hayran kitlesi her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Ekin koç saç modeli

Ekin Koç oynadığı diziler içerisinde genellikle içerisinde genellikle yan rollerde yer almıştır. Kariyerine başlarken yan ve küçük rollerle başlayan Ekin Koç, başarısı ve büyük azmi sayesinde kısa zaman içinde büyük projelerde yer almış ve ‘Sana bir sır vereceğim’, ‘Muhteşem yüzyıl Kösem’ gibi başarılı yapımlarda başrol olarak yer alarak kariyerini zirveye tırmandırmıştır. Başarılı oyuncunun idealleri konusundaki azmi ve bitmeyen çalışma gayreti hayranları tarafından takdir edilirken birçok kişi için ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Ekin koç sevgilisi

Ekin Koç instagram resimleri arasında ise en özel ve en renkli kareleri yer almaktadır. Başarılı oyuncunun renkli kişiliğini yansıttığı instagram albümleri içinde en canlı, en renkli fotoğrafları bulabilirsiniz. Başarılı olduğu kadar sosyal bir kişiliğe sahip olan ünlü oyuncunun instagram fotoğrafları hayranları tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Yakışıklı oyuncunun etkileyici ve oldukça başarılı fotoğraflardan oluşan instagram albümü hayranlar tarafından ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

Ekin koç instagram

Ekin Koç kirli sakal modeli ise merak edilen sakal çeşitleri arasındadır. Yakışıklı oyuncunun vazgeçilmezi olan kirli sakal modeli Ekin Koç ismiyle adeta özdeşleşip ilgi görürken birçok kişi için model olmaya devam ediyor.Ekin Koç en güzel resimleri ile siz de  oyuncunun en yeni karelerini görebilirsiniz. Oyuncunun instagram hesabına kısaca bir göz atarak oyuncunun renkli dünyasıyla buluşabilir ve ilgi çekici yeni fotoğraflarından haberdar olabilirsiniz. Böylece yakışıklı oyuncuyu daha yakından tanıma imkanına sahip olabilirsiniz.

Ekin koç 2020

Ekin Koç Benim Adım Gültepe isimli dizide Seyfi isimli karakteri canlandırmaktadır. Dizide Gülali, Fevzi ve Murat adındaki arkadaşlarıyla yaşam mücadelesi verirken izlediğimiz başarılı oyuncu, dizideki Seyfi karakteriyle Gültepe mahallesinde geçen yasak aşklar, karmaşık olaylar ve acı dolu hayatlara tanık oluyor. Başarılı kadrosuyla ekranlara taşınan dizi, yakışıklı oyuncunun oyunculuk hayatına renk kattı.

Ekin koç oynadığı diziler

Ekin Koç resimleri arasından siz de beğendiklerinizle ilgili yorumlarınızı yapabilirsiniz. Beğeni ve yorumlarınızla ünlü oyuncuya fikirlerinizi iletebilir, onun hakkındaki görüşlerinizi ona ulaştırabilirsiniz. Yakışıklı oyuncuya desteklerinizi iletebilir, onunla ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Oyunculukta yeni bir yüz olan Ekin Koç yeni dizisi ile de adından sıkça söz ettirmektedir.

Ekin koç kimdir

Genç oyuncunun hızla tırmandığı kariyer basamaklarına bakacak olursak, başarılı oyuncunun kendisinden uzun yıllar bahsettireceğini ve hayranlarının beklentilerini karşılayacağını söyleyebiliriz. Başarılı oyuncunun hayran kitlesi günden güne artmaya devam ederken , oyuncunun kariyeri tutan ünlüler arasına girdiğini rahatlıkla görebiliriz.

Ekin koç kaç yaşında

Ekin Koç Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın