Mehmet Günsür Resimleri

yorumsuz
295

Mehmet Günsür 8 Mayıs 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tatar kökenli olan yakışıklı oyuncu, Sibel – Teoman Günsür çiftinin oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Zeynep Günsür adında bir ablası olan başarılı oyuncu küçük yaşlardan itibaren çeşitli sanat ve spor dallarında eğitim alarak kedini geliştirmiştir. Yüzme, kayak ve tenis konularında yeteneği olan ünlü oyuncu profesyonel olarak tenis oynamıştır.

 

Mehmet günsür dizileri

 

İtalyan lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Reklamcılık bölümünü bitirmiştir. 7 yaşındayken ilk oyunculuk tecrübesini yaşayan yakışıklı oyuncu, oyunculuğun yanı sıra kimi markalar için mankenlik yapmıştır. Yıllar içerisinde farklı projelerle ekran karşısına gelen yetenekli oyuncu, oyunculuk yeteneklerini her geçen gün arttırırken kendisi için büyük bir hayran kitlesi oluşturarak birçok insanı ekran karşısına kilitlemeyi başardı.

 

 

1998 yılında 23 yaşındayken İtalyan tiyatrosundan gelen bir teklifi kabul ederek İtalyan tiyatrosuyla birlikte 4 yıl turne yaptı. Birçok farklı proje ve reklamlarda yer alarak kariyer hayatını yavaş yavaş düzenleyen başarılı oyuncu Mehmet Günsür boyu 1.78’dir. 2006 yılında İtalyan yönetmen Katerina Mongio ile hayatını birleştiren yakışıklı oyuncunun 1 erkek 2 kız olmak üzere 3 tanede çocuğu vardır.

 

 

Yakışıklı oyuncu çeşitli reklam filmlerinde oynayarak kariyerine başlamıştır. Coca cola, Mavi Jeans ve Hotiç gibi markaların reklamlarında oynayarak kataloglarında yer aldı. Mankenlik konusunda Cansu Dere’den ders aldı. Bir çok dizide ve filmde yer alan yakışıklı oyuncunun ilk profesyonel oyunculuğu 1988 yılında TRT de yayınlanan Geçmiş Zaman Mimozaları adlı diziyle olmuştur. Kariyerine İtalya’da devam eden ünlü oyuncu orada da birçok başarılı yapımda rol almıştır.

 

 

Daha sonra oyunculuğa bir süre ara vererek kendi mekanını işletti. Bu süre zarfında The Dawn isimli müzik grubunda çalmaya devam ediyordu. Daha sonra 2004 yılında rol aldığı Kasırga İnsanları ve 2005 yılında rol aldığı Beyaz gelincik isimli dizilerle televizyon dünyasında adını duyuran yakışıklı oyuncu, bu diziler sayesinde oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

 

 

Mehmet Günsür Muhteşem Yüzyıl‘da canlandırdığı Şehzade Mustafa rolü ile kariyerinde zirve yaparken oyunculuk hayatının altın çağlarını yaşamaya başladı. O zamana dek birçok küçük ve büyük yapımda yer almış olan başarılı oyuncu, hiçbir yapımda elde edemediği başarıyı bu projeyle elde etti ve kariyerinin dönüm noktasını yaşadı.

 

 

Birçok ünlü isim ve başarılı oyuncuyu kapsayan kaliteli kadrosuyla reyting rekorları kıran dizide canlandırdığı Şehzade Mustafa karakteri ile hayranlarını gözyaşları ile ekrana kilitlerken senaryo gereği Şehzade Mustafa öldüğü için 12 Şubat 2014 tarihinde diziden ayrıldı. Çektiği ölüm sahnesiyle uzun bir süre kendisinden bahsettiren yakışıklı oyuncuyu hayranları hala ilgi ve merakla takip etmeye devam ediyor. Genç yaşından itibaren azimle çalışarak baştan yarattığı kariyerinde başarıyı yakalayan ünlü oyuncu birçok hayranının takdir ve ilgisini kazanmış durumda.

 

Mehmet günsür muhteşem yüzyıl

 

Yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür Şehzade Mustafa rolü ile oldukça büyük beğeni ve ilgi kazanmıştır. Bu diziden sonra ününe ün katan yakışıklı oyuncu, yeni yayın hayatında katıldığı yeni projelerle uzun bir süre adından söz ettireceğe benziyor. Şuan rol aldığı psikolojik gerilim türünde olan Fi adlı internet dizisiyle yine milyonları kendine bağlayan ünlü oyuncu, oyunculuk yetenekleri sayesinde hayran kitlesinin her geçen gün arttıkça artmasına sebep oluyor.

 

 

Başarılı projeleriyle çoğu kişinin takdirini kazanan ünlü oyuncu, hem Türk hem İtalyan televizyonunda ilgiyle takip ediliyor. Türk televizyonlarına yeni bir renk getiren başarılı oyuncu kariyer basamaklarını hızla tırmanırken hala ilk günkü popülaritesini korumaya hatta her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Bir çok seveni ve hayranı bulunan Mehmet Günsür resimlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 

 

Sizler için başarılı oyuncunun en farklı anlarından oluşan fotoğraf galerimizde yakışıklı oyuncunun birbirinden farklı hallerine şahit olabilirsiniz. Oyunculukta yetenekli olduğu kadar sosyal bir kişiliğe sahip olan başarılı oyuncu, yakışıklı yüzü ve kariyerindeki başarısı sayesinde ilgi odağı olmaya devam ederken, farklı pozlara yansıttığı farklı imajlarla sevenleri tarafından oldukça beğeniliyor ve ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Yakışıklı oyuncunun birbirinden güzel fotoğrafları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Mehmet günsür dizi izle

Mehmet günsür boyu

Mehmet günsür eşi

Mehmet günsür kıyafetleri

Mehmet günsür eylül akşamı

Mehmet günsür röportaj

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2021

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın