Mert Yazıcıoğlu Resimleri Yaş Kaç? Kimdir? Nereli?

yorumsuz
976

Genç ve yakışıklı oyuncu Mert hakkında daha fazla bilgiye ne dersiniz? Bu galerimizde ünlü oyuncu hakkında hem daha fazla resim göreceksiniz hemde hakkında daha fazla bilgiye sahip olabileceksiniz. İşte Genç oyuncu hakkında bilinmeyen detaylar.

Genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu kimdir İstanbul doğumlu olan ünlü oyuncu 10 Mayıs 1993 yılında hayata gözlerini açmıştır. Düz lise mezunu olan Yazıcıoğlu daha sonra İstanbul Aydın üniversitesinde İşletme fakültesine devam etmiştir. Öğrenimini 2. sınıfta donduran oyuncu film hayatına dair ilk girişini yaşadı. Arkadaşının oynadığı film setine arkadaşını ziyaret etmek için giden oyuncu orada bir aktör olma kararı aldı ve kendine ajanslar aradı.

Daha sonra Cast33 adlı ajansta işe başlayan Mert daha sonra Ümit Çırak ile tanışmıştır. Oyuncu eğitmeni Ümit Çırak’tan 3 Nota adlı eğitim yerinden oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. Birkaç deneme çekiminden sonra iyice profesyonelleşen oyuncu sinemaya ve aktörlüğe ilk girişini ise “Dedemin İnsanları filmi ile gerçekleşmiştir”. Daha sonra Kayıp Şehir dizisinde rol almıştır.

Bir süre sonra ise sürekli bir olarak yayınlanan haftalık dizi olan “Karagül “dizisinde Mert Yazıcıoğlu Özcan Deniz’in oğlu Baran’ı canlandırmaktadır.  Mert Yazıcıoğlu kaç yaşında diye merak edenler oyuncu Yazıcıoğlu 26 yaşındadır.

Mert Yazıcıoğlu KimdirÜnlü oyuncunun bir çok resmi mevcuttur bizde detaylı bir araştırma sonucunda bu resimlere ulaştık.Ünlü oyuncunun özel hayatından resimlerin bulunacağı galerimizde pek çok pozu bulabilirsiniz.

Mert Yazıcıoğlu twitter üzerinden yaptığı en özel kareleri de ile yer almaktadır. Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan oyuncu için pozlarına çok iyi yorumlar yapılmaktadır. Henüz genç yaşta olmasına rağmen oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan genç oyuncu için film ve dizi teklifleri gelmeye devam etmektedir. Özellikle genç bayanların hayran olduğu oyuncuya hayran olmamak elde değil diyebiliriz.

Oyuncu mert yazıcıoğlu

Mert Yazıcıoğlu foto indir sayesinde en güzel resimlerini siz de yükleme yaparak görebilirsiniz. bu sayede isteğe göre bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza kapak fotoğrafı yapabilir hayranlığınızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. En özel anlarının olduğu galerimizde hemen hemen her halini görebileceğiniz gibi Mert Yazıcıoğlu tüm fotoları arasında rol aldığı diziden en özel dizi çekim anları gelmektedir.

Mert Yazıcıoğlu İnstagram

Oyuncunun onaylanmamış twitter hesabı:https://twitter.com/merttyazicioglu

Mert yazıcıoğlu sevgilisi kim

Mert Yazıcıoğlu resimleri arasında diziden özel çekimler ve özel hayatında çektiği Mert Yazıcıoğlu fotoları bulunmaktadır.Bu fotoğrafları genel olarak sosyal medya hesaplarına paylaşan oyuncu daha önce de belirttiğimiz gibi sosyal medyayı aktif şekilde kullanmaktadır. Hayranları ile iletişime geçmeyi ihmal etmeyen oyuncuya birçok kişi saygı duymaktadır. Mert Yazıcıoğlu Hilal Altınbilek ile aşk yaşamaktadır. Karagül dizisinde yenge ve yeğeni canlandırmaktadırlar.

Mert yazıcıoğlu boyu

Mert yazıcıoğlu kaç yaşında

Mert yazıcıoğlu kimdir

Mert yazıcıoğlu karagül

Mert Yazıcıoğlu Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın